VAZTAK PRO

Kód: 2435
1 hodnotenie
€482 €401,67 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

VAZTAK PRO a ochranu poľnohospodárskych plodín a lesných porastov proti cicavýma žravým škodcom

Postrekový, svetlostabilný, syntetický, pyrethroidný insekticídny prípravokvo forme suspenzie kapsúl v kvapaline pre použitie po zriedení vodou (CS),určený na ochranu poľnohospodárskych plodín a lesných porastov proti cicavýma žravým škodcom.

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

VAZTAK PRO a ochranu poľnohospodárskych plodín a lesných porastov proti cicavýma žravým škodcom

VAZTAK PRO

 

Prípravok Vaztak Pro na báze účinnej látky lambda-cyhalothrin, patrí do skupiny syntetických svetlostabilných pyrethroidov. Účinná látka lambda-cyhalothrin rýchlo preniká do kutikuly hmyzu a spôsobuje narušenie nervového systému zasahovaním do sodíkových kanálov čím dochádza k rýchlemu úhynu hmyzu. V priebehu niekoľkých minút dochádza k dezorientácií a zastaveniu žeru, nasleduje ochrnutie a úhyn hmyzu. Protipožerový a repelentný účinok tiež prispieva k účinku ochrany plodín, zahŕňujúci prevenciu prenosu vírusov hmyzom. Vyznačuje sa rýchlou účinnosťou (knockdown efektom) a dlhým reziduálnym pôsobením. Hmyz usmrcuje ako dotykový a požerový jed.

Benefity
  • nová originálna formulácia ME
  • spoľahlivý účinok na cicavých a žravých škodcov vo veľkom množstve plodín
  • dokonalá priľnavosť na rastline
  • vysoká odolnosť voči zmytiu dažďom
  • rýchle a efektívne rozprestretie sa po rastlinnom povrchu

Prípravok Vaztak Pro je kompatibilný s bežne používanými fungicídmi a insekticídmi. Pri použití prípadných kombinácií je potrebné dbať na zhodu optimálnych aplikačných termínov pre jednotlivé prípravky. Pri príprave aplikačnej zmesi je potrebné jednotlivé koncentráty navzájom nemiešať, ale pridávať ich do postrekovača oddelene a za stáleho miešania. Doporučujeme najprv urobiť skúšku na miešateľnosť oboch prípravkov v príslušnej koncentrácii za použitia miestnej vody. Pripravenú zmesnú aplikačnú kvapalinu je potrebné bezodkladne spotrebovať, nikdy ju nepripravujte do zásoby.

V prípade zmesí je potrebné dbať na dodržanie ochrannej doby a bezpečnostné opatrenia, stanovené aj pre druhý prípravok.

 

https://www.agro.basf.sk/Documents/Produktovy-katalog/2022/Vaztak-Pro_etiketa.pdf?1643222267021

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz