EXPERT - VERTIKUTAČNÁ ZMES 5V1

Kód: 4143
Neohodnotené
€16,30 €13,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

EXPERT - VERTIKUTAČNÁ ZMES 5V1 regenerácii trávneho porastu po vertikulácií

Použité trávne osivo sa skladá z vybraných druhov rýchlo klíčiacich tráv, čo vedie k rýchlemu zaplneniu prázdnych miest v trávniku.

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

EXPERT - VERTIKUTAČNÁ ZMES 5V1 regenerácii trávneho porastu po vertikulácií

Vertikulačná zmes slúži k obnove a regenerácii trávneho porastu po vertikulácií. Vertikulačná zmes je vyrobená zo zeolitu, špeciálneho trávnikárskeho

piesku, organického hnojiva vo forme granulátu, trávneho osiva a vodu uchovávajúcu zložku (pôdneho kondicionéra). Použité trávne osivo sa skladá z vybraných druhov rýchlo klíčiacich tráv, čo vedie k rýchlemu zaplneniu prázdnych miest v trávniku.

 

zloženie:

NPK 3 – 1 – 5

 

použitie:

Organické hnojivo dodáva vzchádzajúcemu trávnemu porastu všetky potrebné živiny a vďaka veľmi jemnej granulácií je docielené pravidelné rozmiestnenie hnojivá, čo má priaznivý vplyv na rovnomerný rast a tvorbu koreňového systému. Tým je dosiahnutá rýchla obnova chýbajúceho trávneho porastu. Zeolit ​​pomáha zlepšiť využitie živín z hnojiva, pretože má schopnosť pútať prebytočné živiny a následne ich postupne uvoľňovať pre potreby rastlín. Pre dobré  klíčenie trávneho osiva a vzchádzanie mladých rastlín je tiež nevyhnutné zabezpečiť dostatok vlahy, pretože mladé vzchádzajúce rastliny sú z dôvodu nedostatočne vyvinutého koreňového systému náchylné k jej nedostatku. Z tohto dôvodu je súčasťou vertikulačnej zmesi vodu uchovávajúca zložka, ktorá má schopnosť viazať vodu v čase jej nadbytku (dažďové zrážky, závlaha) a potom ju postupne uvoľňovať rastlinám. Tým sa zlepšuje využitie vody zo závlahy a dažďových zrážok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz