SEDOSPRAY trávnik s aplikátorom, typ jar - leto, 200-400m2

Kód: 5781
LETO
Neohodnotené
€15,50 €12,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

SEDOSPRAY trávnik s aplikátorom plnohodnotná výživa trávnikov

SEDOSPRAY – TRÁVNIK – typ jar – leto je vysoko koncentrované kombinované hnojivo roztokového typu s vyváženým zastúpením všetkých potrebných rastlinných živín pre plnohodnotnú výživu trávnikov.

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

SEDOSPRAY trávnik s aplikátorom plnohodnotná výživa trávnikov

SEDOSPRAY – TRÁVNIK – typ jar – leto je vysoko koncentrované kombinované hnojivo roztokového typu s vyváženým zastúpením všetkých potrebných rastlinných živín pre plnohodnotnú výživu trávnikov.

SEDOSPRAY – TRÁVNIK – typ jar – leto svojím zložením spĺňa podmienky ako typové hnojivo ES ( typ : C.2.1.). VÝHODY HNOJIVA – pohodlná, čistá a rovnomerná aplikácia formou hnojivej zálievky trávnika – jeho postrekom – upravuje často sa vyskytujúcu vysokú alkalitu závlahovej vody – neobsahuje balastné látky spôsobujúce zasoľovanie pôdy – je zdrojom rýchlo pôsobiaceho horčíka a to i pri zabezpečení potrebného obsahu fosforečnej zložky, čo je dôležité pre sýto-zelené vyfarbenie trávnika – podporuje schopnosť odnožovania tráv – zvyšuje odolnosť tráv voči stresovým faktorom ( nedostatok vlahy, vysoké teploty vzduchu ) – zvyšuje hustotu trávnikov v dôsledku posilnenia jeho regeneračnej schopnosti voči ušľapávaniu a mechanickému poškodeniu ( hlavne v prípade ihriskových trávnikov ) – posilňuje vitalitu a konkurenčnú schopnosť trávových mačín voči invázii burín a machov – posilňuje odolnosť trávnikov voči hubovým chorobám

OBSAH RASTLINNÝCH ŽIVÍN : Dusík : 18 hmot.% N, fosfor: 4,5 hmot.% P2O5, draslík: 5 hmot. % K2O v chlór neobsahujúcej forme, železo : 0,18 hmot. % Fe viazaného vo forme stabilného chelátu. Obsah nežiadúcich, tzv. rizikových ťažkých kovov ( Cd, As, Pb, Hg a Cr ) v hnojive vyhovuje platným limitom podľa vyhlášky 577/2005 Z.z.. POUŽITIE : Hnojivý koncentrát SEDOSPRAY – TRÁVNIK – typ jar – leto sa musí aplikovať vždy až po zriedení vodou!

Špeciálny aplikátor pri dostatočnom tlaku vody používanej na hnojivú závlahu zabezpečuje optimálne rozriedenie hnojiva a tiež jeho rovnomernú aplikáciu na trávnik v období približne od marca do druhej polovice septembra. Na štvorcový meter trávnika sa odporúča rovnomerne – formou hnojivej závlahy rozptýliť 2 až 5 ml hnojiva, resp. jedno originálne balenie hnojiva je určené priemerne na 200 až 500 m2 plochy trávnika.

Aplikáciu je vhodné počas vegetačného obdobia 3 až 5 ráz opakovať . Odporúčané dávky sú všeobecné odporúčania. Každú väčšiu zmenu je potrebné overiť skúškou! Záruka na toto hnojivo je obmedzená na záruku na zloženie hnojiva uvedené na etikete, nakoľko použitie je mimo kontroly predávajúceho. Z rovnakého dôvodu nie je výrobca zodpovedný za poškodenia rastlín, plodín, pôdy alebo iného materiálu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz