PROTI MACHU - GRASS

Kód: 4093
Tip LETO TRÁVNIK
1 hodnotenie
€14 €11,67 bez DPH
Momentálne nedostupné (>5 ks)
Variant
Možnosti doručenia

PROTI MACHU - GRASS  likvidácia machu z trávnika

Špeciálny organicko-minerálne prostriedok PROTI MACHU – GRASS  je určený na údržbu trávnikov s nežiaducim výskytom machu. Dôležitým prvkom obsiahnutým v prípravku je železo, ktoré má hlavnú zásluhu na likvidáciu machu z trávnika.

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

PROTI MACHU - GRASS  likvidácia machu z trávnika

PROTI MACHU

Špeciálny organicko-minerálne prostriedok PROTI MACHU – GRASS  je určený na údržbu trávnikov s nežiaducim výskytom machu. Dôležitým prvkom obsiahnutým v prípravku je železo, ktoré má hlavnú zásluhu na likvidáciu machu z trávnika. Živiny obsiahnuté v prípravku pôsobí iba krátko po aplikácii, preto odporúčame výživu trávnika doplniť špeciálnym trávnikovým hnojivom EXPERT.

zloženie:

Pomocný rastlinný prípravok NK (Mg + Fe) 0,5% N + 1,2% K2O + (1,2 + 3,0)

použitie:

Prípravok Proti machu aplikujeme ručne alebo pomôcť aplikačného vozíka rovnomerne na pokosený trávnik v základnej dávke 50 g / m2. Jeho jedinečné zloženie a jemná granulácia umožňujem bezproblémovú, rovnomernú aplikáciu. V prípade väčšej potreby odstránenie machu uvedenú dávku zdvojnásobíme. Po niekoľkých dňoch je potrebné vyschnutý mach odstrániť hrabľami a lysiny dosiať trávnym semenom. Prípravok Proti machu použijeme na jar a aplikáciu opakujeme podľa potreby najlepšie po 3 – 5 mesiacoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz