PROTI MACHU – GRASS

Špeciálny organicko-minerálne prostriedok PROTI MACHU – GRASS  je určený na údržbu trávnikov s nežiaducim výskytom machu. Dôležitým prvkom obsiahnutým v prípravku je železo, ktoré má hlavnú zásluhu na likvidáciu machu z trávnika.

Zobraziť viac

14,00  s DPH

PROTI MACHU

Špeciálny organicko-minerálne prostriedok PROTI MACHU – GRASS  je určený na údržbu trávnikov s nežiaducim výskytom machu. Dôležitým prvkom obsiahnutým v prípravku je železo, ktoré má hlavnú zásluhu na likvidáciu machu z trávnika. Živiny obsiahnuté v prípravku pôsobí iba krátko po aplikácii, preto odporúčame výživu trávnika doplniť špeciálnym trávnikovým hnojivom EXPERT.

zloženie:

Pomocný rastlinný prípravok NK (Mg + Fe) 0,5% N + 1,2% K2O + (1,2 + 3,0)

použitie:

Prípravok Proti machu aplikujeme ručne alebo pomôcť aplikačného vozíka rovnomerne na pokosený trávnik v základnej dávke 50 g / m2. Jeho jedinečné zloženie a jemná granulácia umožňujem bezproblémovú, rovnomernú aplikáciu. V prípade väčšej potreby odstránenie machu uvedenú dávku zdvojnásobíme. Po niekoľkých dňoch je potrebné vyschnutý mach odstrániť hrabľami a lysiny dosiať trávnym semenom. Prípravok Proti machu použijeme na jar a aplikáciu opakujeme podľa potreby najlepšie po 3 – 5 mesiacoch.

Hmotnosť 10 kg
Váha

10 kg

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.