THIOVIT JET

Kód: 2535 2534 3686 Zvoľte variant
1 hodnotenie
€1,50 €4,80 €94 od €1,50 €1,25 bez DPH €4 bez DPH €78,33 bez DPH od €1,25 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
25.6.2024 25.6.2024 25.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

THIOVIT JET proti hubovým chorobám poľných plodín, viniča, okrasných rastlín a drevín

Používa sa na ochranu jabloní proti múčnatke jabloňovej, uhoriek a tekvicovej zeleniny proti múčnatke uhorkovej, mrkvy a petržlenu proti múčnatke mrkvovej, viniča proti múčnatke, okrasných rastlín proti múčnatke a jahôd proti múčnatke jahodovej.

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

THIOVIT JET proti hubovým chorobám poľných plodín, viniča, okrasných rastlín a drevín

Postrekový fungicíd vo forme vo vode rozpustných mikrogranuliek určený proti hubovým chorobám poľných plodín, viniča, okrasných rastlín a drevín, proti erinóze a akarinóze na viniči a múčnatke v trávnikoch. Je kontaktný prípravok na báze síry. Vyznačuje sa protektívnym účinkom, rýchlym nástupom účinnosti a reziduálnym pôsobením proti hubovým patogénom zo skupiny múčnatiek a s vedľajším účinkom proti roztočcom.

Používa sa na ochranu jabloní proti múčnatke jabloňovej, uhoriek a tekvicovej zeleniny proti múčnatke uhorkovej, mrkvy a petržlenu proti múčnatke mrkvovej, viniča proti múčnatke, okrasných rastlín proti múčnatke a jahôd proti múčnatke jahodovej. Nová progresívna formulácia zásadným spôsobom minimalizuje riziko poškodenia v dôsledku fytotoxicity, a to aj pri vysokých denných teplotách a silnom slnečnom svite. Pre ošetrenie jabloní sa odporúča termín v štádiu myšieho uška a po odkvete. Ošetrenie je možné opakovať v 5-10 dňových intervaloch.

Ošetrenie viniča proti múčnatke je optimálne pri dosiahnutí dĺžky výhonov 20 cm a ďalej v intervaloch 5-10 dní. Pri ochrane viniča proti erinóze a akarinóze je potrebné Thiovit aplikovať po reze, tesne pred rašením. Thiovit je vhodnou alternatívou do všetkých situácii, keď potrebujeme obmeniť a prestriedať prípravky proti múčnatke rýchle pôsobiacim kontaktným prípravkom s odlišným mechanizmom účinku.

PRÍPRAVA POSTREKOVEJ KVAPALINY: Odmerané množstvo prípravku za stáleho miešania vsypte do nádrže naplnenej do polovice vodou a za stáleho miešania doplňte na stanovený objem. Prázdny obal z tohto prípravku vypláchnite vodou, a to ručne (3 krát po sebe). Výplachovú kvapalinu vlejte do nádrže postrekovača. Pri príprave zmesí je zakázané miešať koncentráty, prípravky vlejte do nádrže oddelene. Pripravte si len také množstvo postrekovej kvapaliny, ktoré spotrebujete. Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku. Použitie v iných krajinách ako SR (v SR tieto použitia nie sú povolené): Múčnatka na trávach: Múčnatka sa prejavuje belavými povlakmi na listoch tráv. Napáda predovšetkým tienené a nepravidelne kosené porasty. Ochrana – opakované postreky ohrozených porastov.

Aplikujte 30g v 10l vody na 100m2 Plodina Škodlivý činiteľ Koncentrácia v % Dávka na 10 litrov vody Čakacia lehota v dňoch Povolené kombinácie a poznámky jablone Múčnatka jabloňová 60g 3 dni podľa návodu vinič Múčnatka viniča 60g 3 dni pred kvitnutím (stolové hrozno) vinič Múčnatka viniča 40g 3 dni po odkvitnutí (stolové hrozno) vinič Múčnatka viniča 60g 42 dní pred kvitnutím (na víno) vinič Múčnatka viniča 40g 42 dní po odkvitnutí (na víno) vinič Erinóza na viniči 150 – 200g AT vinič Akarinóza na viniči 150 – 200g AT jahody Múčnatka jahôd 30-40g AT uhorky Múčnatka na uhorkách 30g 3 dni tekvicová zelenina Múčnatka na uhorkách 50g 3 dni okrasné rastliny Múčnatka na okrasných rastlinách 30-50g AT mrkva Múčnatka na mrkve a petržlene 30g 3 dni petržlen Múčnatka na mrkve a petržlene 30g 3 dni

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz