YaraVita KOMBIPHOS

Kód: 4462
Neohodnotené
€119 €99,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

YaraVita KOMBIPHOS kvapalné listové hnojivo s vysokým obsahom fosforu 

YaraVita KOMBIPHOS je kvapalné listové hnojivo s vysokým obsahom fosforu pre mimokoreňovú výživu rastlín. 

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

YaraVita KOMBIPHOS kvapalné listové hnojivo s vysokým obsahom fosforu 

YaraVita KOMBIPHOS je kvapalné listové hnojivo s vysokým obsahom fosforu pre mimokoreňovú výživu rastlín. Bolo vyvinuté tak, aby poskytovalo rýchlu energiu rastlinám na nasýtenie plodín v odbobiach veľmi intenzívneho rastu alebo im pomohla prekonať nepriaznivé vplyvy vonkajších klimatických podmienok ako je napríklad sucho alebo nízke teploty.

YaraVita KOMBIPHOS je vybalansovaná kombinácia forsforu a ďalších kľúčových živín pre repku, obilniny, zemiaky a ďalšie plodiny. Fosfor je kľúčová živina a jeho foliárna aplikácia napr. u zemiakov je veľmi efektívny spôsob ako zvýšiť počet a veľkosť hľúz. YaraVita KOMBIPHOS obsahuje aj draslík a horčík, ktorý je dôležitý pre kvalitu hľúz rovnako ako zinok a mangán, ktoré sú dve najdôležitejšie mirkoživiny u zemiakov.

Obilninám pomáha prekonať obdobie veľké straty koreňov dodania dôležitého fosforu prostredníctvom listov.

Kvapalná formulácia uľahčuje dávkovanie, rozpustenie a miešanie hnojiva v postrekovacej nádrži spolu so zachovaním čo najvyššieho možného obsahu živín. Vedľajšou výhodou pri miešaní v tankmixe je, že malá dávka (0,1-0,3 l) napomáha okysľovaniu postrekovej jíchy.

Čistota použitých surovín vybraných na výrobu tohto hnojiva garantuje jeho bezpečnosť pri aplikácii na rastliny a zaisťuje, že zozbieraná produkcia nebude odmietnutá v žiadnom stupni v rámci dodávateľského reťazca.

Široká miešateľnosť umožňuje jednoduchú spoločnú aplikáciu týchto listových hnojív s inými agrochemikáliami pri súčasnej úspore času a nákladov. Rovnako dôležitá je aj možnosť voľného prístupu k informácii Tankmix online na webe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz