OVČÍ HNOJ 100%

Kód: 3824/10
5 hodnotení
€21,60 –12 %
OVČÍ HNOJ 100% vysoké množstvo huminových kyselín
€21,60 –12 % €19 €15,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

OVČÍ HNOJ FLOVIUM  100% vysoké množstvo huminových kyselín

Ovčie hnojivo FLOVIUM a niekoľko dôvodov prečo ho používať … Zázračným spôsobom zúrodni vašu pôdu! Obsahuje vysoké množstvo huminových kyselín, Balzam pre vaše rastliny. Zvyšuje príjem živín z pôdy. Nestačí dodávať rastlinám živiny. Rastlina musí vyrastať v prostredí, kde si tieto živiny dokáže aj vziať.

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

OVČÍ HNOJ FLOVIUM 100% vysoké množstvo huminových kyselín

 

Ovčie hnojivo FLOVIUM a niekoľko dôvodov prečo ho používať … Zázračným spôsobom zúrodni vašu pôdu! Obsahuje vysoké množstvo huminových kyselín, Balzam pre vaše rastliny. Zvyšuje príjem živín z pôdy. Nestačí dodávať rastlinám živiny.

Rastlina musí vyrastať v prostredí, kde si tieto živiny dokáže aj vziať. Postupný a dlhodobý účinok. Nemusíte sa obávať agresívnych reakcií. Hnojivo rastlinku pri svojom raste podporuje postupne. Výsledkom je silný a krásny plod / kvet. 100% čistý BIO produkt. Ani jeden chemický prvok. Užite si zdravé plody / kvety :). Zbavené choroboplodných zárodkov a semien burín. Bez nežiaducich výrastkov vo vašej záhrade, resp. na zelenom trávniku.

Slovenská výroba z ekologické chovu tatranských oviec. Podporíme čistý slovenský BIO produkt https://www.youtube.com/watch?v=eK_4t7pJHm8 „Ovčie hnojivo Flovium v súčasnosti najkladnejšie ovplyvňuje rast a stavbu vašich rastlín“ NPK + humínové kyseliny ( bez chemických látok) 2,35% – 1,81% – 6,56% + 32,30% Ovčie hnojivo FLOVIUM je unikátne v … 1. hnojení a prihnojovaní kvetov.

Výživné peletky organického hnojiva FLOVIUM sa aplikujú extrémne ľahko. Peletka FLOVIUM sa zapichne do pôdy okolo kvetiny. Okamžite sa spustí proces uvoľňovania komplexu prvkov, ktoré dlhodobo udržujú úrodnosť pôdy. Od tohto momentu kvetina dostáva všetky potrebné látky na ideálne prostredie pre svoj rast. Ovčie hnojivo Flovium nie je vhodné na kyslomilné rastliny. „Ovčie hnojivo Flovium bez chemických a konzervačných látok je nenahraditeľnou voľbou pre milovníkov zdravých a krásnych kvetín. Zázračným spôsobom podporí rast rastliny.“ 2. pestovaní záhradných plodov.

Najzdravšia plody (ovocie, zelenina) sú vypestované vo vlastnej záhrade. BIO nálepka na potravinách už dávno nie je zárukou kvality. Kvalitu plodu značne ovplyvňuje hnojenie! Rad laboratórnych skúšok dokázal, že vlastnosti organického hnojiva FLOVIUM sú svetovým unikátom. Aplikácia uvoľňuje celý komplex prvkov spolu s huminovými kyselinami, čím sa v pôde vytvárajú koloidné komplexy, ktoré dlhodobo ovplyvňujú úrodnosť pôdy. Ovčie hnojivo Flovium nie je vhodné na kyslomilné rastliny. „BIO pestovanie si vyžaduje organické hnojivo. Ovčie hnojivo FLOVIUM svojimi vlastnosťami definitívne potvrdilo, že je tou najlepšou a najzdravšou voľbou do záhrady!“ 3. príprave pôdy k základnému hnojeniu pred výsadbou a na prihnojovanie počas celého vegetačného obdobia. Fantastické výsledky vo veľkovýrobe (zemiaky, obilniny), najmä v oblastiach, kde je nedostatok klasického maštaľného hnoja. „Na pestovanie zemiakov negatívne pôsobí znižovanie úrovne hnojenia maštaľným hnojom. Z pohľadu bilancie humusu je takýto trend neprijateľný.

FLOVIUM je riešenie.„ Aplikácia Produkt Flovium sa používa k príprave pôdy, k základnému hnojeniu pred výsadbou a na prihnojovanie počas celého vegetačného obdobia okrasných drevín, trvaliek, letničiek, izbových rastlín, zeleniny a ostatných plodín. Aplikované organické hnojivo v pôde postupne uvoľňuje celý komplex prvkov spolu s humínovýmu kyselinami, čím sa v pôde vytvárajú koloidné komplexy, ktoré dlhodobo priaznivo ovplyvňujú úrodnosť pôdy. Hnojivom Flovium pozitívne vplývame na pôdnu reakciu a tým zlepšujeme využiteľnosť aplikovaných živín rastlinami.

Hnojivo obsahuje mikroživiny, ktoré sú v pôde okamžite a efektívne využité. Je vhodné aj vo veľkovýrobe, najmä v oblastiach, kde je nedostatok klasického maštaľného hnoja. Zapracovaním do pôdy sa táto výrazne obohatí. Dávkovanie Kvety Zelenina ruže 150 g/m2 koreňová 190 g/m2 balkóny 145 g/m2 cibuľová 120 g/m2 azalky 130 g/m2 listová 200 g/m2 bromélie 145 g/m2 plodová 120 g/m2 fialky 105 g/m2 struková 120 g/m2 izbové 150 g/m2 uhorky 95 g/m2 tupipány 135 g/m2 paprika 100 g/m2 orchidey 130 g/m2 zemiaky, obilniny 300 – 400 kg/ha

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz