MACHOŽRÚT

Kód: 2705/500 2615 Zvoľte variant
1 hodnotenie
€4,20 €12 od €4,20 €3,50 bez DPH €10 bez DPH od €3,50 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

MACHOŽRÚT na ničenie machu a lišajníkov zo striech, sklenníkov, veránd, múrikov, zámkových dlažieb, náhrobných kameňov 

Machožrút koncentrát Postrekový prípravok na ničenie machu a lišajníkov zo striech, sklenníkov, veránd, múrikov, zámkových dlažieb, náhrobných kameňov a pod. Bez mechanického pôsobenia odstraňuje mach a nazeleňalé povlaky. Zabraňuje tvoreniu, má preventívny účinok. Účinná látka: 30% benzyl (C8-18 alkyl) dimetylamónium chlorid – hm. 8% CAS No: 68424-85-1 Upozornenie: Chránte pred detmi a nepoučenými osobami ! Chránte pokožku a sliznice ! (spôsobuje poleptanie). Pre ryby a ostatné vodné živočíchy mimoriadne jedovatý ! Pre domáce, hospodárske a voľne žijúce zvieratá je relatívne neškodný ! Zabráňte úletu prípravku do ve- rejných vôd ! Postrek nesmie byť použitý na ošetrenie poľnohospodárskej pôdy a nesmie zasiahnúť susedné kultúry ! Návod na použitie: Prípravok aplikujte pomocou záhradného postrekovača. Jeden diel koncentrátu nariedte 4 dielmi vody (na 100 m2 1L koncentrátu + 4L vody). Na ošetrovanú plochu nastriekajte také množstvo postrekovej kvapaliny, aby mach a zelené vrstvy dostatočne nasiakli prípravkom. Prípravok aplikujte pri suchom počasí , aby prípravok mohol dostatočne dlho pôsobiť. Neoplachujte! Prípravok spôsobuje odumretie machov a lišajníkov, ktoré sa po určitej dobe odstránia pôsobením vetra a dažda. Mechanické odstraňovanie nie je potrebné. Tenká vrstva prebytočného prostriedku na ošetrenom mieste sa pozvolne rozkladá fotooxidačne. Prípravok nepoškodzuje podkladový materiál! Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci: Prípravok poškodzuje zdravie po požití, nadýchaní a styku s pokožkou. Pri práci s prípravkom používajte ochranný pracovný odev, ochranný štít na tvár s čepcom, gumové rukavice, gumové topánky. Pri riedení používajte zásteru z PVC alebo pogumovaného textilu. Postrek vykonávajte za bezvetria, alebo mierneho vánku tak aby postrekom nebola zasiahnutá obsluha. Pri práci je zakázané jesť, piť a fajčiť. Pred jedlom a po skončení práce sa dôkladne umyte teplou vodou a mydlom. Balenie: 1 l – koncentrát

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

MACHOŽRÚT na ničenie machu a lišajníkov zo striech, sklenníkov, veránd, múrikov, zámkových dlažieb, náhrobných kameňov 

 

                       Machožrút koncentrát Postrekový prípravok na ničenie machu a lišajníkov zo striech, sklenníkov, veránd, múrikov, zámkových dlažieb, náhrobných kameňov a pod. Bez mechanického pôsobenia odstraňuje mach a nazeleňalé povlaky.

Zabraňuje tvoreniu, má preventívny účinok. Účinná látka: 30% benzyl (C8-18 alkyl) dimetylamónium chlorid – hm. 8% CAS No: 68424-85-1 Upozornenie: Chránte pred detmi a nepoučenými osobami !

Chránte pokožku a sliznice ! (spôsobuje poleptanie). Pre ryby a ostatné vodné živočíchy mimoriadne jedovatý ! Pre domáce, hospodárske a voľne žijúce zvieratá je relatívne neškodný ! Zabráňte úletu prípravku do ve- rejných vôd !

Postrek nesmie byť použitý na ošetrenie poľnohospodárskej pôdy a nesmie zasiahnúť susedné kultúry ! Návod na použitie: Prípravok aplikujte pomocou záhradného postrekovača. Jeden diel koncentrátu nariedte 4 dielmi vody (na 100 m2 1L koncentrátu + 4L vody). Na ošetrovanú plochu nastriekajte také množstvo postrekovej kvapaliny, aby mach a zelené vrstvy dostatočne nasiakli prípravkom. Prípravok aplikujte pri suchom počasí , aby prípravok mohol dostatočne dlho pôsobiť. Neoplachujte! Prípravok spôsobuje odumretie machov a lišajníkov, ktoré sa po určitej dobe odstránia pôsobením vetra a dažda.

Mechanické odstraňovanie nie je potrebné. Tenká vrstva prebytočného prostriedku na ošetrenom mieste sa pozvolne rozkladá fotooxidačne. Prípravok nepoškodzuje podkladový materiál! Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci: Prípravok poškodzuje zdravie po požití, nadýchaní a styku s pokožkou. Pri práci s prípravkom používajte ochranný pracovný odev, ochranný štít na tvár s čepcom, gumové rukavice, gumové topánky.

Pri riedení používajte zásteru z PVC alebo pogumovaného textilu. Postrek vykonávajte za bezvetria, alebo mierneho vánku tak aby postrekom nebola zasiahnutá obsluha. Pri práci je zakázané jesť, piť a fajčiť. Pred jedlom a po skončení práce sa dôkladne umyte teplou vodou a mydlom. Balenie: 1 l – koncentrát

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz