YaraVita BORTRAC 150

YaraVita Bortrac je kvapalný formulovaný koncentrát bóru vyrábaný pod stálou kontrolou kvality s garanciou deklarovaného obsahu živín, bezpečnosti pre rastliny a maximálnej účinnosti hnojiva.

Zobraziť viac

72,00  s DPH

YaraVita Bortrac je kvapalný formulovaný koncentrát bóru vyrábaný pod stálou kontrolou kvality s garanciou deklarovaného obsahu živín, bezpečnosti pre rastliny a maximálnej účinnosti hnojiva. YaraVita Bortrac má nízku viskozitu pre lepšiu manipuláciu, miešanie a postrek.

Kvapalná formulácia umožňuje jednoduché dávkovanie, rozpustenie a miešanie hnojiva v postrekovej nádrži.

Produkt je špeciálne formulovaný s ohľadom na maximálnu bezpečnosť rastlín. To pomáha zaistiť, že aplikácia nespôsobí žiadne poškodenie rastlín, ktoré by následne znižovalo ich trhovú hodnotu.

Čistota použitých surovín vybraných na výrobu tohto hnojiva garantuje jeho bezpečnosť pri aplikácii na rastliny a zaisťuje, že zozbieraná produkcia nebude odmietnutá v žiadnom stupni v rámci dodávateľského reťazca.

Široká miešateľnosť umožňuje jednoduchú spoločnú aplikáciu týchto hnojív s inými agrochemikáliami pri súčasnej úspore času a nákladov. Rovnako dôležitá je aj možnosť voľného prístupu k informácii Tank-mix online na webe alebo cez aplikáciu v telefóne, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché overenie, či je možné produkty spolu aplikovať

Hmotnosť 14.50 kg
Objem

10 l

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.