HNOJIVÁ KRISTALON

Kristalon Azúrový 20-05-10 + 2MgO + ME. Kristalon je kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme.
50,00  s DPH
Kristalon Biely 15-05-30 + 3MgO + ME. Kristalon je kryštalické vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere.
11,00 88,00  s DPH
Kristalon Červený 12-12-36 + 1MgO + ME. Kristalon je kryštalické vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme.
13,00 70,00  s DPH
Kristalon Fialový 20-08-08 + 2MgO + ME. Kristalon je kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme.
51,00  s DPH
Kristalon Hnedý 03-11-38 + 4MgO + ME. Kristalon je kryštalické vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme.
71,00  s DPH
Kristalon Modrý 19-06-20 + 3MgO  výhody: • všetky živiny sú prístupné vďaka výbornej rozpustnosti • okamžitá reakcia rastlín na rýchlo prijateľný nitračný a amoniakálny dusík • flexibilita - široký výber kombinácií vhodných pre každú plodinu v každej vegetačnej fáze
12,00 65,00  s DPH
Kristalon Oranžový 06-12-36 + 3MgO + ME Kristalon je kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme.
70,00  s DPH
Kristalon špeciál je kryštalické vo vode úplne rozpustné záhradné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme.
65,00  s DPH
Kristalon Žltý 13-40-30 + ME. Kristalon je kryštalické vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme.
13,00 75,00  s DPH
PG MIX 14-16-18 je práškové NPK hnojivo s horčíkom + stopové prvky určené na prípravu profesionálnych substrátov.
69,00  s DPH
YaraTera KRISTA K PLUS je plne vodorozpustné hnojivo obsahujúce dusík a draslík. Je to sypký, jemne krištalický prášok, ktorý sa rýchlo rozpúšťa vo vode a nezanecháva žiadne nerozpustené častice.
46,00  s DPH
YaraTera Krista MAG je plne vodorozpustné hnojivo, ktoré obsahuje dusík a horčík. Je to sypký, jemne kryštalický produkt, ktorý sa rýchlo rozpúšťa vo vode a nezanecháva žiadne rezíduá.
32,00  s DPH
YaraLiva NITRABOR je vysoko kvalitný dusičnan vápenatý s prídavkom bóru, pre poľnú aplikáciu (všestranné využitie).
24,00  s DPH

VYPREDANÉ

YaraLiva Tropicote je unikátne granulované dusíkaté hnojivo obsahujúce plne rozpustný vápnik a rýchlo prístupný dusičnan. Je ideálny pre docielenie vysokej kvality trhovej produkcie.
35,00  s DPH
YaraMila Complex  je univerzálne špeciálne bezchloridové hnojivo určené na základné hnojenie a prihnojovanie širokej škály špeciálnych plodín citlivých na chlór. Používa sa v zeleninárstve, záhradníctve, ovocinárstve a vo všetkých druhoch škôlok.
25,00  s DPH
YaraTera KRISTA MAP je vodorozpustné kyánamide - fosforečnej hnojivo vo forme kryštalického prášku, ktorý sa rýchlo rozpúšťa vo vode. Neobsahuje chlór.
60,00  s DPH
YaraTera Krista MGS je plne vodorozpustnej hnojivo obsahujúce síru a horčík.
15,00  s DPH
YaraTera Krista MKP je čisté, plne vodorozpustné hnojivo obsahujúce fosfor a draslík.
88,00  s DPH

VYPREDANÉ

YaraTera KRISTA SOP je hnojivo vhodné pre hnojivové závlahy (fertigáciu) a ideálne tam kde je potreba vysoký obsah draslíka, bez prítomnosti ďalšieho dusíka.
37,00  s DPH
YaraTera Kristalon Gena je kryštalické, vo vode úplne rozpustné NPK hnojivo s horčíkom a sírou.
90,00  s DPH

VYPREDANÉ

YaraTera KRISTALON RED ACID kyslomilné rastliny / čučoriedky , rododendrony , azalky, a.i. /
78,00  s DPH
YaraTera Kristalon Vega je kryštalické, vo vode úplne rozpustné NPK hnojivo so sírou. Obsahuje stopové prvky v chelátových väzbách.
67,00  s DPH
YaraTera Tenso Coctail je práškový koncentrát siedmich mikroprvkov v chelátovej forme - B, Ca, Cu, Fe, Mn, Mo a Zn pre prevenciu a odstránenie nedostatku mirkoprvkov.
115,00  s DPH

Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov