CLINIC UP

Kód: 2274
2 hodnotenia
€90 €75 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

CLINIC UP totálny herbicíd 

Predpokladom úspešného ničenia trvácich, hlboko zakorenených burín je vytvorenie dostatočnej plochy listov v dobe postreku, aby sa zabezpečil čo najvyšší príjem účinnej látky rastlinami.

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

CLINIC UP totálny herbicíd 

Pôsobenie prípravku

Predpokladom úspešného ničenia trvácich, hlboko zakorenených burín je vytvorenie dostatočnej plochy listov v dobe postreku, aby sa zabezpečil čo najvyšší príjem účinnej látky rastlinami. Najúčinnejšie sú ošetrenia v dobe, keď sú rastliny v plnom raste. V závislosti na klimatických podmienkach sa plný účinok prejaví počas 10 – 14 dní. Za chladu a sucha sa príznaky môžu prejaviť neskôr. Účinok sa zväčšuje vyššou intenzitou svetla a relatívnou vlhkosťou vzduchu. Dážď do 6 hodín po aplikácii znižuje účinok, to neplatí pre TM s prípravkami na báze s Pinolenom. Všetky kultivačné práce sa môžu robiť až v dobe, keď sa plne prejavili príznaky účinku.

Vždy zamedziť zasiahnutiu zelených častí kultúrnych rastlín, či už priamym postre­kom alebo úletom postrekovej hmly! Priamy postrek a prípadný úlet postre­kovej hmly nesmú zasiahnuť susedné plodiny a ostatné necieľové rastliny!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz