Predpokladom úspešného ničenia trvácich, hlboko zakorenených burín je vytvorenie dostatočnej plochy listov v dobe postreku, aby sa zabezpečil čo najvyšší príjem účinnej látky rastlinami.

Zobraziť viac

122,30  s DPH

Katalógové číslo: N/A Kategórie: ,

Pôsobenie prípravku

Predpokladom úspešného ničenia trvácich, hlboko zakorenených burín je vytvorenie dostatočnej plochy listov v dobe postreku, aby sa zabezpečil čo najvyšší príjem účinnej látky rastlinami. Najúčinnejšie sú ošetrenia v dobe, keď sú rastliny v plnom raste. V závislosti na klimatických podmienkach sa plný účinok prejaví počas 10 – 14 dní. Za chladu a sucha sa príznaky môžu prejaviť neskôr. Účinok sa zväčšuje vyššou intenzitou svetla a relatívnou vlhkosťou vzduchu. Dážď do 6 hodín po aplikácii znižuje účinok, to neplatí pre TM s prípravkami na báze s Pinolenom. Všetky kultivačné práce sa môžu robiť až v dobe, keď sa plne prejavili príznaky účinku.

Vždy zamedziť zasiahnutiu zelených častí kultúrnych rastlín, či už priamym postre­kom alebo úletom postrekovej hmly! Priamy postrek a prípadný úlet postre­kovej hmly nesmú zasiahnuť susedné plodiny a ostatné necieľové rastliny!

Hmotnosť -
Objem

5 l

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.