DERGALL

Kód: 3995
Tip
1 hodnotenie
€192 €160 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

DERGALL

DERGALL Postrek proti parazitom 

Ošetrujúci prípravok pre chov hydiny DERGALL je navrhnutý tak, aby znehybnel klieškovca kurieho a ďalšie druhy škodcov v hydinárskom priemysle ako sú napríklad lúpavec kurí, potemník stajňový a iné. Prípravok DERGALL je možné použiť vo všetkých chovných systémoch.

Detailné informácie

PREDAJŇA
PREDAJŇA
Kamenná predajňa v Trenčíne
VÝBER
VÝBER
Široký výber pesticídov a hnojív
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Zákaznícka podpora: 0907 44 02 88

Podrobný popis

DERGALL

DERGALL Postrek proti parazitom 

Ošetrujúci prípravok pre chov hydiny DERGALL je navrhnutý tak, aby znehybnel klieškovca kurieho a ďalšie druhy škodcov v hydinárskom priemysle ako sú napríklad lúpavec kurí, potemník stajňový a iné. Prípravok DERGALL je možné použiť vo všetkých chovných systémoch. Funguje na základe fyzikálneho spôsobu účinku (znehybnenia) a tým eliminuje možnosť rezistencie škodcov pred účinkom produktu. Neobsahuje žiadne pescídy, neurotoxické látky alebo nebezpečné chemikálie. Fyzikálny mechanizmus prípravku DERGALL je založený na unikátnej technológii 3D-IPNS™ (3D-Imobilizácia štruktúry polimérnej siete). Pri aplikácii na povrch sa vytvorí vzducho priepustná, trojrozmerná molekulárna štruktúra. Tá zapríčiňuje mechanickú fixáciu škodcov, čo spôsobuje výrazné zníženie ich populácie počas 70 hodín po aplikácii. DERGALL nenarušuje fyziologické procesy cieľových článkonožcov. Zloženie prípravku je bez pesticídov a jedov a jeho účinnosť je viditeľná do 72 hodín od počiatočnej aplikácie.

Postrek Dergall pôsobí proti škodcom:
– Potemník stajňový
– Pleseň hlavičková
– Klieštikovec kurí
– Roztoč dravý
– Voš kuracia

Aplikácia:
DERGALL by mal byť aplikovaný použim ručného alebo mechanického postrekovača. Aplikácia by mala byť vykonaná v noci približne 60 minút po vypnu všetkých sveel, v čase keď sú všetky vtáky v pokoji. V tomto čase je akvita parazitov najvyššia. Pre získanie požadovaného roztoku treba postrekovač naplniť vodou a následne pridať požadované množstvo prípravku. Po zriedení použite prípravok DERGALL do 6 hodnín. DERGALL by mal byť aplikovaný v 1 % koncentrácii (10 ml prípravku DERGALL / 1 liter vody), v množstve 100 ml/m2.

Počiatočná aplikácia je odporúčaná v noci. Jedno ošetrenie je postačujúce. Následná aplikácia by mala byť uskutočnená o 7 dní neskôr ale najneskôr do 10 dní po počiatočnej aplikácii. Následnú aplikáciu je ež potrebné vykonať počas noci. Postačuje jedno ošetrenie. V prípade potreby zachovania nízkej úrovne zamorenia, opakujte aplikáciu každých 30 dní.

Aplikácia na miestach chovu na podstielke: Dergall by mal byť dôkladne aplikovaný v 1 % koncentrácii (10 ml prípravku DERGALL / 1 liter vody) na celú zamorenú oblasť a to vrátane prasklín, trhlín, miest hniezdenia, dopravníkových pásov, atď.
Počiatočná aplikácia na všetkých miestach výskytu klieškovcov ( napr. vo vnútri chovných klietok): aplikujte Dergall v 1 % koncentrácii v dávke 100 ml / m2. Následná aplikácia by mala byť uskutočnená o 7 dní neskôr ale najneskôr do 10 dní po počiatočnej aplikácii. Ďalšie aplikácie záležia od stupňa zamorenia. V prípade potreby zachovania nízkej úrovne zamorenia, opakujte aplikáciu každých 30 dní.

Dergall by mal byť aplikovaný 4 dni po vyčistení hydinárne a po zavedení nového kŕdľa vtákov do hydinárne. Dergall by nemal byť používaný skôr ako 30 dní po aplikácii kremeliny (amorfný oxid kremičitý).

Upozornenie:
Neaplikujte v prítomnosti chorých alebo zmrzačených zvierat. Skontrolujte, či je v mieste aplikácie počas aplikácie zabezpečené dostatočné vetranie. Nepoužívajte v slabo vetraných priestoroch a ak je teplota vyššia ako 35 C

Dodatočné parametre

Kategória: INSEKTICÍDY
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz