Pre podporu rýchlejšieho procesu kompostovania je vhodné pridávať po celú sezónu do kompostu prírodný urýchľovač  kompostovania.

Zobraziť viac

2,50  s DPH

Pre podporu rýchlejšieho procesu kompostovania je vhodné pridávať po celú sezónu do kompostu prírodný urýchľovač  kompostovania. Z praxe sa veľmi osvedčil prírodné granulovaný urýchľovač Kúzlo Prírody Urýchľovač kompostu granulát a urýchľovač vyrobený z bylín, tj. Kúzlo Prírody Urýchľovač kompostu koncentrát. Kúzlo Prírody Urýchľovač kompostu koncentrát Tento prípravok je vodný koncentrovaný extrakt zo šiestich druhov bylín, ktoré pomáhajú rýchlemu rozkladu organických látok v komposte a zároveň pozitívne pôsobí na vytvorenie ideálnych podmienok k zvýšeniu počtu mikroorganizmov, potrebných v procese kompostovania. Vďaka výťažku z duba a harmančeka výrazne obmedzuje vznik zahnívajúcich procesov a vytvára kompostovanú hmotu bez plesní a kvasných procesov, ktoré zhoršujú kvalitu finálneho kompostu. Aplikuje sa veľmi jednoducho zálievkou kanví do každej novej vrstvy. Vďaka jeho veľmi nízkemu dávkovanie (len 1-2 ml / 10 l vody) vám balenie (50 ml) vydrží veľmi dlho.

Rozmiešajte s vodou a aplikujte na každú pridanú vrstvu do výšky 10 cm., Aplikácia kanvicou., Nízke dávkovanie: 1-2 ml / 10 l vody.

Hmotnosť 0.10 kg
Objem

50 ml

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.