KRAVSKÝ HNOJ HOŠTICKÝ – TEKUTÝ

Kvapalný kravský hnoj je čisto prírodné organické hnojivo, ktoré je vyrobené z extraktu kravského hnoja, vinas (produkt získaný pri spracovaní melasy) a jemne mletého prírodného fosfátu

Zobraziť viac

6,60  s DPH

Kvapalný kravský hnoj je čisto prírodné organické hnojivo, ktoré je vyrobené z extraktu kravského hnoja, vinas (produkt získaný pri spracovaní melasy) a jemne mletého prírodného fosfátu. Hnojivo zaisťuje komplexnú výživu rastlín, aktivuje pôdnu mikroflóru a zlepšuje biologickú aktivitu pôdy. Hnojivo obsahuje organické látky, základné živiny, stopové prvky ako prirodzenú súčasť použitých surovín.

Zloženie

4% N + 3% P205 + 8% K20

Aplikácia :

Roztok pre zálievku pripravíme zmiešaním 15 ml hnojiva (po okraj naplnené viečko) s 2 litrami vody. Pred použitím obsah fľaše dôkladne pretrepeme. Roztok s hnojivom aplikujeme na povrch pôdy alebo substrátu zálievkou. Pre optimálnu výživu rastlín aplikujeme počas vegetácie minimálne 10 hnojivých zálievok. Zálievkové hnojenie vykonávajte minimálne s týždenným odstupom.

Pri aplikácii zálievky na plochu sa dá všeobecne odporučiť cca 5 litrov na 1 m2. Pri aplikácii hnojivé zálievky k rastlinám pestovaných v nádobách odporúčame cca 3 litre na 15 litrov substrátu.

Hmotnosť 1,3 kg

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.