KRISTALON ČERVENÝ

Kristalon Červený 12-12-36 + 1MgO + ME. Kristalon je kryštalické vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme.

Zobraziť viac

98,00  s DPH

Katalógové číslo: 3291 Kategórie: ,

Kristalon Červený 12-12-36 + 1MgO + ME 25 kg Kristalon je kryštalické vo vode úplne rozpustné hnojivo obsahujúce dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere. Mikroprvky sú v ľahko prijateľnej chelátovej forme. K dispozícii je deväť druhov Kristalonu, ktoré sa líšia pomerom a obsahom základných živín N, P, K a umožňujú tak uspokojiť meniace sa nároky plodín v priebehu vegetácie. Použitie: Rad hnojív Kristalon je určená pre aplikáciu v závlahových systémoch, kvapkovej závlahe, hydropóniu a aplikáciu postrekovačmi na list na plochách bez závlahy. výhody: • všetky živiny sú prístupné vďaka výbornej rozpustnosti • okamžitá reakcia rastlín na rýchlo prijateľný nitračný a amoniakálny dusík • flexibilita – široký výber kombinácií vhodných pre každú plodinu v každej vegetačnej fáze: – rýchlejší počiatočný rast vďaka priamej absorbcii fosforu – rovnomerný rast vďaka nízkemu obsahu soli – rýchlejší nástup produkčného obdobia spôsobený rýchlejším rastom, lepšia kvalita spôsobená vyváženým pomerom živín – antichlorotické účinky vďaka obsahu horčíka a stopových prvkov – Kontrola hustoty a veľkosti listov, vzhľadu a kvality plodov / kvetov • kompletná škála mikroprvkov v chelátovej forme proti chlorózy.

Odporúčanie pre aplikáciu produktu
maliny
Malina: Štandardný program; Fertigate 75 kg / ha v období 4-6 týždňov – jarný rast, 150 kg / ha v období 4-5 týždňov – kvitnutie na zber, 50 kg / ha rozložené na obdobie 4 – 5 týždňov – po zbere.

Hmotnosť -
Váha

25 kg, 3 kg

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.